| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 320W |
| Soğutma Tipi | havalandırmalı soğutma / fanlı soğutma |
| Ürün adı | Duvara Monte Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 2500L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 3000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | 4 kapılı Çift sıcaklık kabini |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 / -12 ~ -18 |
| güç | 550W |
| Ses | 1000L Ticari Paslanmaz Çelik Buzdolabı Dondurucu |
| Ürün adı | Kavisli Cam Et Şarküteri Teşhir Dolabı 2M |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Ses | 150L |
| Soğutma türü | fanlı soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | Derin Dondurucu Dondurulmuş Gıda Ada Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Soğutma türü | fan soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*800*2000MM |
| Sıcaklık | 0~ 10℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 450L ticari dik buzdolabı |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Güç | 800W |
| Kompresör | Seçop(Embraco) |
| Ürün adı | 3 kapılı dik ekran dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -20 ℃ |
| güç | 110W |
| Ses | 1500L |
| Kapı tipi | ısıtma filmli üç katmanlı cam |