Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Guangzhou Yixue Ticari Soğutma Ekipmanları 6 yılı aşkın bir süredir ticari soğutma ekipmanları üreticisi ve ihracatçısı bir firmadır.

Yixue şirketi, Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı'na sadece 15 dakika süren Guangzhou şehri Baiyun Bölgesi'nde yer almaktadır.Fabrikamız 3 atölye ile 7000m2 alanı kaplamaktadır.Ayrıca, ihracat yapmak için bireysel bir depomuz var.Yıllık üretim kapasitemiz 400 milyon abd dolarından fazladır.

Yixue şirketi buz makinesi, paslanmaz çelik soğutma ekipmanları, fırın soğutma ekipmanları, süpermarket soğutma ekipmanları, soğuk oda vb. Üretmeye odaklanıyor. Tasarımınıza göre özelleştirilmiş de kabul edilebilir.Ayrıca mutfak eşyaları gibi göreceli ürünler de satıyoruz.Yixue ürünleri yalnızca iç pazarı paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Avrupa vb.

Guangzhou Yixue Commercial Refrigeration Equipment Co., Ltd.

Güçlü sorumluluk duygusuna ve öncü bilimsel yenilik ruhuna sahip olan Yixue şirketi, üstün performans, enerji tasarrufu ve çevre koruma ile ürünler sunmaya devam edecektir.Markayı dürüstlükle biçimlendirerek, kaliteyle pazarı büyüterek, kalitenin aramızdaki iletişim köprüsü olduğuna, desteğinizin daha iyi olmamızı sağladığına, hırsınızın bizi hırslı ve korkusuz kıldığına inanıyoruz.

              

Geçmiş

2014 - Guangzhou Yixue Ticari Soğutma Ekipmanları Co, Ltd bir ticaret şirketi olarak kuruldu, biz esas olarak ihracatçı buz makinesi ve süpermarket soğutma ekipmanları.

2015 - Şangay'da bulunan başka bir buz makinesi fabrikası ile Guangzhou'da bir buz makinesi fabrikası açtı.Ayrıca, sadece buz makinesi ve süpermarket soğutma ekipmanları ihraç etmiyoruz, aynı zamanda paslanmaz çelik soğutma ekipmanları ve fırın vitrinleri vb.

2016 - Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik soğutma ekipmanları üreten küçük bir fabrika açıldı, özelleştirme de kabul edildi.Ayrıca, bir Shenzhen şubesi açın.

2017 - 2019'da kapalı olan bir Dongguan şubesi açıldı.

2018 - Fabrika alanı yeterli değil, bu nedenle 8000m3 olan yeni bir fabrikaya geçiyoruz.Bu yıl içerisinde sadece paslanmaz çelik soğutma ekipmanları üretmekle kalmayıp fırın soğutma ekipmanları, süpermarket soğutma ekipmanları da kendi bünyemizde üretmekteyiz.

2019 - Üretim hattımızı buz makinesine genişletiyoruz.Ayrıca Kuala Lumpur'da düzenlenen FHM 2019 Fuarı'na katılımcı olarak katıldık.

2020 - Üretim kapasitesini artırmak için yeni bir üretim hattı ve CNC bükme makinesi alıyoruz.

 

İleride, özellikle Güneydoğu Asya ülkelerinde düzenlenen yurtdışı fuarlarına gittikçe daha fazla katılacağız.

 

Hizmet

Kesin kalite kontrolü - Hammaddeyi şirketimize ulaştığında kontrol edeceğiz.Kalite test departmanımız ve satışlarımız üretim sırasında ürünü kontrol edecektir.Bitirdikten sonra, teslimattan önce her bir birimi test edeceğiz.

 

OEM / ODM hizmeti - Ürünü taleplerinize göre tasarlayabilir ve üretebiliriz.

 

İyi bir satış sonrası servis - müşteriye sadece 12 ay ücretsiz yedek parça sağlamakla kalmıyoruz.Ürünleri ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın, müşteriye bakım için teknik destek ve video sağlayabiliriz.Ayrıca, bulunduğunuz yerde bakım personeli tanımıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz, sizin için bakım aramak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.Şimdiye kadar Singapur, Malezya, Filipinler, Amerika ve diğer bazı ülkelerde çok sayıda bakım personeli tanıyoruz.

 

Diğer serive - ihracat yapmak için 2000 m2 depomuz var.Konteyneri yüklemek için diğer tedarikçilerden bazı malları birlikte toplamanız gerekiyorsa, bu malları ücretsiz olarak depomuza koyabilirsiniz.Ayrıca, malların çoğu bizden ise konteyneri ücretsiz yüklemenize de yardımcı olabiliriz.

Ekibimiz

Guangzhou Yixue Commercial Refrigeration Equipment Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs. Sunny Yang
Tel : +86 18675955859
Kalan karakter(20/3000)