| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz Deposu | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Buz üretimi | 1000kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 480 kg |
| güç | 3680 W |
| Buz tepsisi | 798 buz küpü tepsisi |
| Satış sonrası servis sağlanan | Çevrimiçi destek, Ücretsiz yedek parçalar, Video teknik desteği |
| Ürün boyutu | 430 * 700 * 800mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 40 kg / 24 saat |
| buz saklama | 15kg |
| Soğutma sistemi | Su Soğutma |
| güç | 320W |
| Ürün boyutu | 530 * 700 * 800 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 60kg / 24 saat |
| buz saklama | 20KG |
| Soğutma sistemi | Su Soğutma |
| güç | 380W |
| Buz üretimi | 680kg / 24hours ticari buz küpü yapıcı |
|---|---|
| buz saklama | 480 kg |
| güç | 2800W |
| Buz tepsisi | 468 buz küpü tepsisi |
| Soğutma yolu | Hava Soğutma, Su Soğutma |
| Buz üretimi | 500kg / 24hours ticari buz küpü yapıcı |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1860 W |
| Buz tepsisi | 399 buz küpü tepsisi |
| Soğutma yolu | Hava Soğutma, Su Soğutma |
| Buz üretimi | 454kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1860W buz küpü yapma makinesi |
| Buz tepsisi | 342 buz küpü tepsisi |
| Buz boyutu | 22 * 22 * 22mm, özelleştirilebilir |
| Buz üretimi | 350kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1350W buz küpü yapma makinesi |
| Buz tepsisi | 306 buz küpü tepsisi |
| Şart | Yeni |
| Buz üretimi | 315kg / 24hours ticari buz küpü makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1350W buz küpü makinesi otomatik |
| Buz tepsisi | 234 buz küpü tepsisi |
| Şart | Yeni |
| Buz üretimi | 225kg / 24hours ticari buz küpü makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1180 W buz makinesi küpü |
| Buz tepsisi | 198 buz küpü tepsisi |
| boyut | 770 * 830 * 1720 mm |