| Ürün adı | Süpermarket Soğutma Ekipmanları Açık Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 5000 * 980 * 2100mm |
| Ürün adı | ada dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| tip | Klima |
| Ürün adı | göğüs dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Secop |
| soğutucu | 290 |
| renk | Beyaz / Koyu Gri |
| Ürün adı | Şarküteri ve Süt Ürünleri Satıcısı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1450L |
| güç | 4550W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün adı | Çok katlı Açık Süt Ürünleri Satıcısı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | PANASONIC |
| tip | Klima |
| İklim türü | N-ST |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Derin Dondurucu Dondurulmuş Gıda Ada Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Soğutma türü | fan soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| Ürün adı | Depolu Şarküteri Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Soğutma türü | fan soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ön cam | kapalı veya açık |