| Ürün adı | Kavisli Cam Et Şarküteri Teşhir Dolabı 2M |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Ses | 150L |
| Soğutma türü | fanlı soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | 5 ft Self Servis Et Şarküteri Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Ses | 100L |
| Soğutma türü | fanlı soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | Self Servis Şarküteri Soğutmalı Tezgahlar |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ |
| Ses | 151L |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | et teşhir buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | -2 ~ 8 ℃ |
| Ses | 200L |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | et teşhir buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | -2 ~ 8 ℃ |
| Ses | 160L |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | Kombine Dikey Soğutmalı Vitrin |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 / -18 ~ -22 |
| Comprssor | Panasonic / Tecumseh |
| Ürün boyutu | 2500 * 1200 * 2000 mm |
| Yan panel | 80 * 1200 * 2000 mm |
| Ürün adı | Süpermarket Dikey Cam Kapı Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Ses | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Ürün boyutu | 2500 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Süpermarket Soğutma Ekipmanları Soğutmalı Çok Katlı Cam Kapı Soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 3000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | cam kapı erişilebilen soğutucu ve dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ veya -18 ~ -22 ℃ |
| Ses | Özelleştirilmiş |
| Comprssor | Copeland / Bitzer |
| Ürün boyutu | herhangi bir kapı yapabilir |
| Ürün adı | Multideck Dikey Merchandiser |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | Özelleştirilmiş |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | Özelleştirilmiş |