| Ürün adı | tek kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 300W |
| Ses | 500L |
| boyut | 600 * 800 * 2000 mm |
| Ürün adı | 2 kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 450W |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | 3 kapılı mutfak buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 760/800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 650W |
| Ses | 1600L |
| Ürün adı | Dondurmalı Pasta Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 1130 * 1350 mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün Adı | şok dondurucu |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 840*850*1660mm |
| Sıcaklık | -40°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*800*1980mm |
| Sıcaklık | -16 ~ -22 ℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 500L |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*800*1980mm |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Volume | 1000L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*800*1980mm |
| Sıcaklık | -12~ -18°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | şok dondurucu |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 810*1050*2250mm |
| Sıcaklık | -40°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1900*950*2050mm |
| Sıcaklık | -1 ~ 8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |