| Ürün adı | Tezgah Altı Buzdolabı |
|---|---|
| Boyutlar (U*G*Y) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Kompresör | Wanbao/Embraco/Secop |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ(opsiyonel),110V/60Hz |
| Ürün boyutu | 1500 x 650 * 1200MM |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860W fırın teşhir dolabı |
| Kompresör | Secop (Embraco) / Donper |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 400W |
| Soğutma Tipi | Fan soğutma |