| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Sıcaklık | -2 ~ + 4 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | Çift kapı |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | çift taraflı üç kanatlı kapı, toplam 6 adet |
| Sıcaklık | -2 ~ + 4 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | Çarpma Kapı |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | geri kayan |
| Ürün boyutu | 1800 * 730 * 1250 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 900W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1140*730*2000mm |
| Sıcaklık | +2~ +4°C/-18~-22°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 1000L cam kapılı buzdolabı |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | 4 adet |