| Ürün boyutu | 1500 * 800 * 1100 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 900W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 900W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 900 * 500 * 800mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 450W |
| Kompresör | Secop / embraco |
| Ürün boyutu | 1500 * 800 * 1100 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 900W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1860 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1090 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1860 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1090 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 1350 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1000W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 900w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 780 * 1370mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 760W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 780 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 720W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |