| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Sebili |
|---|---|
| Makine Boyutu | 490mm*460mm*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320W |
| Ağırlık | 35KG |
| Ürün adı | Tek Katlı 2/3 Tepsili Fırın |
|---|---|
| Makine Boyutu (mm) | 945*605*485 |
| Hazne boyutu (mm) | 640*455*180 |
| Sıcaklık | 20-300 ℃ |
| Kapasite | 2 adet fırın tepsisi, 3 adet fırın tepsisi |
| Ürün adı | meyve suyu dağıtıcısı |
|---|---|
| makine boyutu | 400*460*750mm |
| Kapasite | 25L |
| Güç | 280W |
| Ağırlık | 22kg |
| Ürün adı | Ticari Suyu Dispenseri Makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 400*460*750mm |
| Kapasite | 12L/24L/36L/48L |
| Güç | 180~380W |
| Ağırlık | 26kgs-41kgs |
| Ürün adı | Ticari Soğuk İçecek Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 510*470*750mm |
| Kapasite | 18L*1/18L*2/18L*3 |
| Güç | 180~380W |
| Ağırlık | 29kgs-47kgs |
| Ürün adı | soğutmalı meyve suyu dağıtıcı makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 450*490*700mm |
| Kapasite | 9L * 3 |
| Güç | 280W |
| Ağırlık | 34kg |
| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 490*460*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320w |
| Ağırlık | 35kg |
| Ürün adı | Musluklu Ticari Meyve Suyu Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 580*460*700mm |
| Kapasite | 10L*4 |
| Güç | 380W Ticari Meyve Suyu Dispenseri |
| Ağırlık | 42kg |
| Ürün adı | Ticari Rüşvet Makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 665*555*890mmmm |
| Kapasite | 12L * 3 |
| Güç | 800W rüşvet makinesi |
| Ağırlık | 80kg |
| Ürün adı | 2tank 30L slushy yapma makinesi |
|---|---|
| makine boyutu | 520*670*860mmmmmm |
| Kapasite | 15L * 2 |
| Güç | 600W İki tanklı rüşvet makinesi |
| Ağırlık | 60kg |