| Ürün adı | Tezgah Altı Buzdolabı |
|---|---|
| Boyutlar (U*G*Y) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Kompresör | Wanbao/Embraco/Secop |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ(opsiyonel),110V/60Hz |
| Ürün boyutu | 2400 * 800 * 800 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 550L |
| güç | 600W |
| Ürün adı | 3 kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | salata teşhir dolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Satış sonrası servis | 1 yıl |
| Ürün adı | 4 Çekmeceli Tezgah Altı Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün adı | Salata Bar Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200L |
| güç | 200w |
| Soğutma türü | fan soğutma / doğrudan soğutma |
| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün adı | Deli Teşhir Dolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ ticari buzdolabı dondurucu |
| Ses | 150L |
| Soğutma türü | fan soğutmalı ticari buzdolabı dondurucu |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün boyutu | 1500 x 650 * 1200MM |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860W fırın teşhir dolabı |
| Kompresör | Secop (Embraco) / Donper |