| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 300L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | Tezgah Altı Masa |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Sıcaklık | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Kompresör | GMCC / Embraco / Secop |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 208 litre |
| Güç | 190W |
| Ürün adı | arka bar soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350mm*535mm*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 330 litre |
| Sıcaklık | -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| soğutma modu | Fan soğutma |
| fırın tepsisi | 28 ADET |
| güç | 600W |
| Ürün adı | 2 kapılı tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ |
| Ses | 250 L |
| güç | 250W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*800*1980mm |
| Sıcaklık | -12~ -18°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün boyutu | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Günlük üretim | 100 kg / 24 saat |
| Buz Deposu | 55 kg |
| Net ağırlık | 72kg |
| Brüt ağırlık | 78 kg |