| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1900*950*2050mm |
| Sıcaklık | -1 ~ 8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1900*950*2050mm |
| Sıcaklık | -1 ~ 8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | şok dondurucu |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 810*1050*2250mm |
| Sıcaklık | -40°C |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Ürün Adı | 2 cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +10°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 1000L cam kapılı buzdolabı |
| Product name | upright freezer |
|---|---|
| Product Size | 1200*760*2000mm |
| Temperature | -12~ -18℃ |
| Cooling System | Fan Cooling |
| Volume | 1000L |
| Ürün adı | Meyve ve Sebze Açık Teşhir Soğutucusu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 600L |
| güç | 1850W |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | göğüs dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Secop |
| soğutucu | 290 |
| renk | Beyaz / Koyu Gri |
| Buz üretimi | 225kg / 24hours ticari buz küpü makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1180 W buz makinesi küpü |
| Buz tepsisi | 198 buz küpü tepsisi |
| boyut | 770 * 830 * 1720 mm |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1860*700*2130mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 600L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün boyutu | 680 * 690 * 1000 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 128kg / 24hours Ticari Buz Küpü Yapıcı |
| buz saklama | 45kg |
| Soğutma sistemi | Hava Soğutma Buz Küpü yapma makinesi |
| güç | 650 W |