| Buz şekli | Küp/Zar |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Ürün adı | 5 ft Self Servis Et Şarküteri Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Ses | 100L |
| Soğutma türü | fanlı soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | PANASONIC |
| Ürün adı | pizza hazırlama masası |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1365 * 700 * 980 mm |
| Kapı numarası | 3 parça |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltaj | 220~240V/50Hz~60Hz; 220 ~ 240V / 50Hz ~ 60Hz; 110V/60Hz 110V / 60Hz |
| Ürün adı | açık ekran buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 870L |
| güç | 1896 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 450L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün adı | ada dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| tip | Klima |
| Product name | upright fridge |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*800*1980mm |
| Temperature | 2~ 8℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Volume | 1000L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 610*760*1980mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ / -12~ -18℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 800 litre |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |