| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Color | White |
| Interior Light | Yes |
| Interior Shelves | 3 |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Ürün Adı | Salata tezgahı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1800*760*800mm |
| Sıcaklık | +2 ~ +8°C |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Kompresör | GMCC / Embraco / Secop |
| Ürün boyutu | 1500 * 760 * 1250/1500 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 720 ~ 820 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1220*760*1980mm |
| Sıcaklık | -24~ -30℃ |
| Soğutma Sistemi | Fan soğutma |
| Hacim | 1000L |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz kutusu depolama | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Buz Üretimi | 500 kilo buz makinesi. |
|---|---|
| Buz Deposu | 250 kg buz küpü |
| Güç | 1860w |
| Buz tepsisi | 19*21 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,50·60Hz |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz Deposu | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Sıcaklık | -16 ~ -20 ℃ veya çift sıcaklık |
|---|---|
| soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop |
| soğutucu | R404a |
| Uygulama | pastanede donmuş hamur için |