| Ürün adı | pizza hazırlama masası |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1365 * 700 * 980 mm |
| Kapı numarası | 3 parça |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltaj | 220~240V/50Hz~60Hz; 220 ~ 240V / 50Hz ~ 60Hz; 110V/60Hz 110V / 60Hz |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Ürün adı | 3 kapılı tezgah altı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 350 ~ 400 W |
| boyut | 1800*800*800mm; 1800 * 800 * 800 mm; 2100*800*800mm 2100 * 800 * 800 mm |
| Ürün adı | 2 kapı tezgah altı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 250 ~ 450L |
| güç | 250 ~ 350 W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Ürün adı | 3 cam kapı vitrin buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1710*720*2063mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Sebili |
|---|---|
| Makine Boyutu | 490mm*460mm*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320W |
| Ağırlık | 35KG |
| Ürün adı | Otomatik Meyve Suyu Dispenseri |
|---|---|
| makine boyutu | 490*460*700mm |
| Kapasite | 10L*3 |
| Güç | 320w |
| Ağırlık | 35kg |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Weight | 400 Lbs |
| Certifications | ETL, NSF |
| Ice Production | 454kg/24hours |