| Ürün Adı | Salata tezgahı |
|---|---|
| Sıcaklık | +2 ~ +8°C |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 280W |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Ürün adı | Süpermarket Dikey Cam Kapı Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Ses | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Ürün boyutu | 2500 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün boyutu | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 950W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 800w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 900w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün adı | Pizza Hazırlama Masası Buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 900 * 700 * 980 mm |
| Kapı numarası | 2 adet |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltaj | 220~240V/50Hz~60Hz; 220 ~ 240V / 50Hz ~ 60Hz; 110V/60Hz 110V / 60Hz |
| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 480W |
| Soğutma Tipi | havalandırmalı soğutma / fanlı soğutma |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |