| Ürün adı | ticari cam kapı buzdolabı |
|---|---|
| boyut | 2500 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Ürün adı | tek cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 585*605*1980mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 360L |
| Ürün adı | üç cam kapılı vitrinli soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1880*720*2000mm |
| Sıcaklık | 2~ 10°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 1600 litre |
| Ürün Adı | 2 cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +10°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 1000L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün adı | 3 cam kapı süpermarket vitrin soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün adı | üç cam kapı ekranlı soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1880*720*2000mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1600L |
| Ürün adı | çift taraflı cam kapı ekran buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | 5 cam kapı ekran soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 3100*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 2500L |