| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 300L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1860*700*2130mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 600L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün adı | 3 kapılı dik ekran dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -20 ℃ |
| güç | 110W |
| Ses | 1500L |
| Kapı tipi | ısıtma filmli üç katmanlı cam |
| Ürün adı | buzdolabına ulaşmak 3 kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | arka bar soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350mm*535mm*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 330 litre |
| Ürün Adı | Tezgah Altı Masa |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Sıcaklık | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Kompresör | GMCC / Embraco / Secop |
| Ürün adı | Bakkal Teşhir Soğutucusu |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fanlı Soğutma İçecek Cam Kapı Buzdolabı |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | Süpermarket Dikey Cam Kapı Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Ses | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Ürün boyutu | 2500 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Ticari Paslanmaz Çelik Dik Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ |
| güç | 900W |
| Ses | 1300L |
| Kapı tipi | Sürgülü cam kapı |
| Ürün adı | iki cam kapı teşhir dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1340 * 720 * 2000mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -25 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1000L |