| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | çift taraflı üç kanatlı kapı, toplam 6 adet |
| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 400W |
| Soğutma Tipi | Fan soğutma |
| Ürün adı | ada dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ ticari buzdolabı buzdolabı |
| Soğutma türü | fan soğutmalı ticari buzdolabı dondurucu |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| Ürün boyutu | 595 * 530 * 1215mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 5 ~ + 22 ℃ |
| Soğutma sistemi | Kompresörlü Doğrudan Soğutma |
| Ses | 188L şarap buzdolabı |
| güç | 105w |
| Ürün adı | Derin Dondurucu Dondurulmuş Gıda Ada Dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ süpermarket soğutma ekipmanları |
| Soğutma türü | fan soğutma süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| Ürün adı | arka bar soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 330 litre |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | Çift kapı |
| Sıcaklık | 2 ~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| soğutma modu | Fan soğutma |
| fırın tepsisi | 28 ADET |
| Şart | Yeni |
| Ürün boyutu | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün adı | Pizza Hazırlama Masası Buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 900 * 700 * 980 mm |
| Kapı numarası | 2 adet |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltaj | 220~240V/50Hz~60Hz; 220 ~ 240V / 50Hz ~ 60Hz; 110V/60Hz 110V / 60Hz |