| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Güç | 800W |
| Kompresör | Seçop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 800w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 950W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 650W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1860 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1090 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün adı | dondurma ekran dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 960 * 1300 |
| Sıcaklık | -16 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Dondurma Teşhir Dolapları |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1500 x 1130 * 1350mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |