| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Ürün adı | Tezgah Altı Buzdolabı |
|---|---|
| Boyutlar (U*G*Y) (mm) | 1200*760/800*800mm |
| Kompresör | Wanbao/Embraco/Secop |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ(opsiyonel),110V/60Hz |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1100 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 650W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün Adı | soğutucu dondurucuda yürümek |
|---|---|
| Sıcaklık | 0 ~ 10 ℃ |
| Soğutucu panellerde yürüyün | 75mm, 100mm, 150mm kalınlık |
| Panel malzemesi | boyalı çelik, sus304 |
| Türü | Hava Soğutucu, soğutucu dondurucuda yürümek |
| Ürün boyutu | 1200 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 650W |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 760W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |