| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ veya -18 ~ -22 ℃ |
|---|---|
| soğutma modu | fan soğutma / statik soğutma |
| Kompresör | Secop / Embarco |
| soğutucu | r404a / r134a / r290a |
| Uygulama | yiyecekleri saklama ve sergileme |
| Ürün adı | salata teşhir soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 400W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Restoranlar, Kafeler, Barlar |
|---|---|
| Boyutlar (U*G*Y) (mm) | 560*585*880mm |
| Kompresör | marka kompresör (isteğe bağlı) |
| Voltaj (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(isteğe bağlı) |
| Güç (W) | 160W |
| Ürün boyutu | 1200 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 650W |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Ürün adı | arka çubuk soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 330L |
| Sıcaklık | -16 ~ -20 ℃ veya çift sıcaklık |
|---|---|
| soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop |
| soğutucu | R404a |
| Uygulama | pastanede donmuş hamur için |
| Ürün boyutu | 695 * 690 * 1890mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 5 ~ + 22 ℃ |
| Soğutma sistemi | Kompresörlü Doğrudan Soğutma |
| Ses | 600L şarap teşhir soğutucusu |
| güç | 220W |
| Ürün boyutu | 595 * 690 * 1795mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 5 ~ + 22 ℃ |
| Soğutma sistemi | Kompresörlü Doğrudan Soğutma |
| Ses | 450L şarap teşhir soğutucusu |
| güç | 140W |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |