| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | Çarpma Kapı |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | alüminyum kapı çerçeveli çift camlı cam |
| Ürün adı | dik dondurma teşhir dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh / Embraco / Secop |
| Ürün adı | çift cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 360W |
| Ses | 1000L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Sıcaklık | -2 ~ + 4 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Ürün adı | tek dik buzdolabı cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 260W |
| Ses | 500L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | tezgah üstü soğutucu altında çift cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 2 adet cam kapı |
| Ürün adı | tezgah soğutucu altında üç cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 250 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 3 adet cam kapı |
| Ürün boyutu | 595 * 530 * 1215mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 5 ~ + 22 ℃ |
| Soğutma sistemi | Kompresörlü Doğrudan Soğutma |
| Ses | 188L şarap buzdolabı |
| güç | 105w |