| Ürün adı | 3 cam kapılı vitrin buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1710*720*2063mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 208 litre |
| Güç | 190W |
| Ürün adı | 3 cam kanatlı kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | 3 cam kapı vitrin buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1710*720*2063mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün adı | tek dik buzdolabı cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 260W |
| Ses | 500L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | çift dik cam kapı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 800w |
| Ses | 1000L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | tezgah altı dondurucu çift cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 250 ~ 350 W |
| Kapı tipi | 2 adet cam kapı |
| Ürün adı | tezgah altı dondurucu altında üç cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 350 ~ 400 W |
| Kapı tipi | 3 adet cam kapı |
| Ürün adı | 3 kapılı dik ekranlı chiller |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 650W |
| Ses | 1500L ticari paslanmaz çelik buzdolabı dondurucu |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 450L cam kapılı buzdolabı |