| Ürün boyutu | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 900w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1860 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 1090 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün adı | 4 cam kapılı soğutucuda yürüyün |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Comprssor | Copeland |
| Uygulama | süpermarkette içecek, bira, meyve, sebze vb. |
| Cam kapı numarası | herhangi bir kapı özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Dik Teşhir Dolabı Cam Kapı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 600 * 700 * 2130 mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma camı kapı ekran soğutucusu |
| Ses | 450L |
| Ürün Adı | soğutucuda açık yürüyüş |
|---|---|
| Sıcaklık | 0 ~ 10 ℃ |
| Soğutucu panellerde yürüyün | 75mm, 100mm, 150mm kalınlık |
| Türü | Hava Soğutucu ticari soğutucuda yürümek |
| Fan motoru | yüzgeç tipi ile başa çıkmak |
| Ürün adı | Deli Teşhir Dolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ ticari buzdolabı dondurucu |
| Ses | 150L |
| Soğutma türü | fan soğutmalı ticari buzdolabı dondurucu |
| Comprssor | PANASONIC |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Ürün adı | ada dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Comprssor | Tecumseh |
| soğutucu | R404a |
| tip | Klima |
| Ürün adı | pizza hazırlama masası |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1365 * 700 * 980 mm |
| Kapı numarası | 3 parça |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Voltaj | 220~240V/50Hz~60Hz; 220 ~ 240V / 50Hz ~ 60Hz; 110V/60Hz 110V / 60Hz |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |