| Ürün boyutu | 530 * 600 * 820 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 54kg / 24 saat |
| buz saklama | 26kg |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma Buz küpü üreticisi |
| güç | 400W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ/1P |
| Boyut | 4561930*1910 |
| Kapasite | 681kgs/gün |
| Güç | 2800W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz/3p |
| Boyut | 760*830*1900mm |
| Günlük kapasite | 900kgs/gün |
| Güç | 1.86KW |
| Buz üretimi | 500kg / 24hours ticari buz küpü yapıcı |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1860 W |
| Buz tepsisi | 399 buz küpü tepsisi |
| Soğutma yolu | Hava Soğutma, Su Soğutma |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz Deposu | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Buz üretimi | 225kg / 24hours ticari buz küpü makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1180 W buz makinesi küpü |
| Buz tepsisi | 198 buz küpü tepsisi |
| boyut | 770 * 830 * 1720 mm |
| Ürün boyutu | 680 * 690 * 1000 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 128kg / 24hours Ticari Buz Küpü Yapıcı |
| buz saklama | 45kg |
| Soğutma sistemi | Hava Soğutma Buz Küpü yapma makinesi |
| güç | 650 W |
| Buz üretimi | 135kg / 24hours Ticari Buz Küpü Makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 150kg |
| Buz kafası boyutu | 560 * 600 * 570 mm |
| Buz haznesi boyutu | 560 * 830 * 1050 mm |
| güç | 750 W |
| Ürün boyutu | 680 * 690 * 1000 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 90kg / 24hours Ticari Buz Küpü Makinesi |
| buz saklama | 45kg |
| Soğutma sistemi | Hava Soğutmalı Ticari Buz Küpü Yapıcı |
| güç | 600 W |
| Ürün boyutu | 530 * 600 * 820 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 68kg / 24hours Ticari Buz Küpü Makinesi |
| buz saklama | 26kg |
| Soğutma sistemi | Hava Soğutmalı Küp Buz Makinesi |
| güç | 420 W |