| Ürün adı | Kurşun küp buz makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 398 * 542 * 682 mm |
| Günlük üretim | 50kg / 24 saat |
| buz saklama | 7 kg |
| Buz sayısı / zamanı | 24 adet mermi buzu |
| Ürün adı | 100 kg mermi şekli buz yapma makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682*610*1050mm |
| Günlük üretim | 100kgs / 24 saat |
| buz depolama | 55 kg |
| Net ağırlık | 72kg |
| Uygulama | Reklam |
|---|---|
| Buz depolama kapasitesi | 250kg, 500kg, 600kg, 700kg, 800kg, 900kg, 1000kg, 2000kg |
| Boyut ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Voltaj | 220V/50Hz;220V/60Hz;110V/60Hz |
| Soğutma sistemi | fanlı soğutma/su soğutma |
| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Boyut | 682*610*1050MM |
| Buz depolama kapasitesi | 55kg |
| Günlük üretim | 150kg |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Ürün boyutu | 530 * 700 * 800 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 60kg / 24 saat |
| buz saklama | 20KG |
| Soğutma sistemi | Su Soğutma |
| güç | 380W |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz kutusu depolama | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Ürün adı | git kgs Bullet Buz Makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 90 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 71kgs |
| Ürün adı | 120 kg buz yapıcı mermi şekli |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 120 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76KGS |
| Buz şekli | kurşun |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Boyutlar | 548*611*823mm |
| Buz depolama kapasitesi | 13kgs |
| Günlük üretim | 50kg |
| Buz Üretimi | 500 kilo buz makinesi. |
|---|---|
| Buz Deposu | 250 kg buz küpü |
| Güç | 1860w |
| Buz tepsisi | 19*21 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,50·60Hz |