| Ürün adı | 120 kg mermi buz küpü yapıcı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 120 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76KGS |
| Buz üretimi | 180kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 150 kg |
| güç | 800 w |
| Buz tepsisi | 182 buz küpü tepsisi |
| Garanti | 1 yıl |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz/3ph |
| Boyut | 1230*930*2040 |
| Buz depolama kapasitesi | 480kg |
| Güç | 3680W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50Hz veya 115V/60Hz |
| Boyut | 760*830*1900 |
| Kapasite | 454kgs/gün |
| Güç | 1860W |
| Ürün boyutu | 430 * 700 * 800mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 40 kg / 24 saat |
| buz saklama | 15kg |
| Soğutma sistemi | Su Soğutma |
| güç | 320W |
| Ürün boyutu | 430 * 550 * 800 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 36kg / 24 saat |
| buz saklama | 15kg |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma Buz küpü üreticisi |
| güç | 380W |
| Buz üretimi | 315kg / 24hours ticari buz küpü makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1350W buz küpü makinesi otomatik |
| Buz tepsisi | 234 buz küpü tepsisi |
| Şart | Yeni |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |
| Buz üretimi | 1000kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 480 kg |
| güç | 3680 W |
| Buz tepsisi | 798 buz küpü tepsisi |
| Satış sonrası servis sağlanan | Çevrimiçi destek, Ücretsiz yedek parçalar, Video teknik desteği |
| Buz üretimi | 454kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1860W buz küpü yapma makinesi |
| Buz tepsisi | 342 buz küpü tepsisi |
| Buz boyutu | 22 * 22 * 22mm, özelleştirilebilir |