| Ürün adı | 120 kg mermi buz küpü yapıcı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 120 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76KGS |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Buz üretimi | 350kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1350W buz küpü yapma makinesi |
| Buz tepsisi | 306 buz küpü tepsisi |
| Şart | Yeni |
| Ürün boyutu | 680 * 690 * 1000 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 90kg / 24hours Buz Makinesi Küpü |
| buz saklama | 45kg |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| güç | 600 W |
| Gerilim | 220V/380V |
|---|---|
| Boyut | 540*580*860mm |
| Güç | 2850W |
| Ağırlık | 260kg |
| Soğutucu | R22/404a |
| Ürün adı | 120 kg mermi buz makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682*610*1050mm |
| Günlük üretim | 120kgs / 24 saat |
| buz depolama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76kg |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Buz şekli | Küp/Zar |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Ürün boyutu | 680 * 690 * 1000 mm |
|---|---|
| Buz üretimi | 128kg / 24hours Küp Buz Yapıcı |
| buz saklama | 45kg |
| Soğutma sistemi | Hava Soğutmalı Ticari Buz Küpü Yapıcı |
| güç | 650W |
| Buz üretimi | 680kg / 24hours ticari buz küpü yapıcı |
|---|---|
| buz saklama | 480 kg |
| güç | 2800W |
| Buz tepsisi | 468 buz küpü tepsisi |
| Soğutma yolu | Hava Soğutma, Su Soğutma |