| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Buz şekli | Küp |
| Gerilim | 220V/50Hz/1P veya 380V/3N/50Hz |
| Boyutlar (L × W × H) | Motor: 1230 × 670 × 670mm Buz kutusu: 1230 × 930 × 1240mm |
| Güç tüketimi | 2800W |
| Üretim kapasitesi | 681kg/gün |
| Buz depolama kapasitesi | 480kg |
| Kompresör | Aspera (İtalya) |
| Soğutma sistemi | Su soğutma |
| Buz kalıbı | 304# Paslanmaz Çelik (11 × 18 × 2) |
| Döngü süresi | Parti başına 12-16 dakika |
| Ağırlık | 280kg |