| Ürün adı | 3 cam kapı süpermarket vitrin soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün adı | ticari cam kapı buzdolabı |
|---|---|
| boyut | 2500 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Ürün adı | 3 kapılı dik ekranlı chiller |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 650W |
| Ses | 1500L ticari paslanmaz çelik buzdolabı dondurucu |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | çift taraflı cam kapı ekran buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | 5 cam kapı ekran soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 3100*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 2500L |
| Ürün adı | cam kapı erişilebilen soğutucu ve dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ veya -18 ~ -22 ℃ |
| Ses | Özelleştirilmiş |
| Comprssor | Copeland / Bitzer |
| Ürün boyutu | herhangi bir kapı yapabilir |
| Ürün adı | 3 cam kanatlı kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün boyutu | 1200 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 650W |
| Ürün boyutu | 1000 * 700 * 2023mm |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Ses | 800L Convienience Mağaza Teşhir Dolabı |
| güç | 400W |
| Ürün adı | arka bar soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350mm*535mm*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 330 litre |