| Ürün adı | Süpermarket Soğutma Ekipmanları Soğutmalı Çok Katlı Cam Kapı Soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1600L |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 3000 * 1000 * 2100 mm |
| Sıcaklık | -2 ~ + 4 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Ürün adı | buzdolabına ulaşmak 3 kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | tezgah soğutucu altında üç cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 450 ~ 550L |
| güç | 250 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 3 adet cam kapı |
| Sıcaklık | -2 ~ + 4 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | üç kanatlı kapı |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 850 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Ürün adı | tek kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 600 * 700 * 2000mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 500L |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 800w |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 950W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |