| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün adı | arka bar soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 330 litre |
| Başvuru | Bakkal/Barlar |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(opsiyonel) |
| Güç (W) | 220V |
| Ses | 330L |
| Ürün adı | arka çubuk soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 330L |
| Size | 1500*650*1200mm |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Defrost Type | Automatic |
| Voltage | 220V/50Hz |
|---|---|
| Color | White |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Capacity | 400L |
| Door Type | Sliding |
| Noise Level | 45dB |
|---|---|
| Interior Shelves | 3 |
| Cooling system | Air Cooling |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | 2-10°C |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün adı | salata teşhir soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 400W |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | tek cam kapılı içecek soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 600 * 700 * 2130 mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 450L |