| Ürün boyutu | 1350 * 520 * 835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Defrost Type | Automatic |
|---|---|
| Interior Light | Yes |
| Size | 1500*650*1200mm |
| Noise Level | 45dB |
| Cooling system | Air Cooling |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 760W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Güç | 800W |
| Kompresör | Seçop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Güç | 760W |
| Kompresör | Secop(Embraco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 760W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1500 x 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860 W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1100 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 650W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ veya -18 ~ -22 ℃ |
|---|---|
| soğutma modu | fan soğutma / statik soğutma |
| Kompresör | Secop / Embarco |
| soğutucu | r404a / r134a / r290a |
| Uygulama | yiyecekleri saklama ve sergileme |
| Ürün boyutu | 1200 * 660 * 1200 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 400L fırın buzdolabı |
| güç | 650W |