| Ürün adı | Dondurmalı Pasta Teşhir Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 1130 * 1350 mm |
| Sıcaklık | -18 ~ -22 ℃ |
| Soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Tecumseh |
| Ürün adı | Bakkal Teşhir Soğutucusu |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fanlı Soğutma İçecek Cam Kapı Buzdolabı |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | alüminyum kapı çerçeveli çift camlı cam |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | Çarpma Kapı |
| Ürün boyutu | 1200 * 730 * 1250 |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 650W |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Ürün adı | çift dik cam kapı dondurucu |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 800w |
| Ses | 1000L |
| Kapı tipi | Cam kapı |
| Ürün adı | çift kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 800L |
| Ürün adı | tezgah altı dondurucu çift cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 250 ~ 350 W |
| Kapı tipi | 2 adet cam kapı |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop (Embarco) |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Kapı | çift taraflı üç kanatlı kapı, toplam 6 adet |
| Ürün adı | tezgah üstü soğutucu altında çift cam kapı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200 ~ 450L |
| güç | 200 ~ 300 W |
| Kapı tipi | 2 adet cam kapı |