| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ/1P |
| Boyut | 4561930*1910 |
| Kapasite | 681kgs/gün |
| Güç | 2800W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz/3p |
| Boyut | 760*830*1900mm |
| Günlük kapasite | 900kgs/gün |
| Güç | 1.86KW |
| Buz şekli | Küp/Zar |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Gerilim | 220V/380V |
|---|---|
| Boyut | 540*580*860mm |
| Güç | 2850W |
| Ağırlık | 260kg |
| Soğutucu | R22/404a |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyut | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz Deposu | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Ürün adı | yaprak buz yapıcı |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1000 * 700 * 600 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1040 * 1000 * 1800 mm |
| Günlük üretim | 500kgs / 24 saat |
| buz saklama | 300 kg |
| Ürün adı | buz tanesi makinesi |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1000 * 700 * 790mm |
| Buz haznesi boyutu | 1040 x 1000 * 2000mm |
| Günlük üretim | 1000 kg / 24 saat |
| buz saklama | 300 kg |
| Buz üretimi | 350kg / 24 saat |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1350W buz küpü yapma makinesi |
| Buz tepsisi | 306 buz küpü tepsisi |
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | balık için yaprak buz makinesi |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1400 * 950 * 1000 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1400 * 1400 * 2300 mm |
| Günlük üretim | 1500 kg / 24 saat |
| buz saklama | 500 kg |