| Ürün adı | Yaprak Buz Makineleri |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 2000 * 1600 * 1280mm |
| Günlük üretim | 4000 kg / 24 saat |
| soğutma modu | Hava Soğutmalı / Su Soğutmalı |
| Kompresör | Copeland / Bitzer / Bock |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Ürün adı | Kurşun küp buz makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 398 * 542 * 682 mm |
| Günlük üretim | 50kg / 24 saat |
| buz saklama | 7 kg |
| Buz sayısı / zamanı | 24 adet mermi buzu |
| Ürün adı | 120 kg mermi buz küpü yapıcı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 120 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76KGS |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220v/1n/50Hz |
| Boyut | 660*680*980mm |
| Kapasite | 90kg |
| Güç | 0.618kW |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220v/1n/50Hz |
| Boyut | 660*680*980mm |
| Kapasite | 90kg |
| Güç | 0.618kW |
| Ürün adı | yaprak buz yapıcı |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1500 * 1100 * 1045 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1500 * 1400 * 2350 mm |
| Günlük üretim | 2000 kg / 24 saat |
| buz saklama | 500 kg |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50Hz veya 115V/60Hz |
| Boyut | 760*830*1900 |
| Kapasite | 454kgs/gün |
| Güç | 1860W |
| Ürün adı | yaprak buz yapıcı |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1000 * 700 * 600 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1040 * 1000 * 1800 mm |
| Günlük üretim | 300kgs / 24 saat |
| buz saklama | 150 kg |
| Ürün adı | Yaprak Buz Makineleri |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1700 * 1200 * 1200 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1700 * 1650 * 2650mm |
| Günlük üretim | 3000 kg / 24 saat |
| buz saklama | 1500 kg |