| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Boyut | 682*610*1050MM |
| Buz depolama kapasitesi | 55kg |
| Günlük üretim | 150kg |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Ürün adı | yaprak buz makinesi 5 ton |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 2000 * 1650 * 1360mm |
| Günlük üretim | 5000 kg / 24 saat |
| soğutma modu | Hava Soğutmalı / Su Soğutmalı |
| Kompresör | Copeland / Bitzer / Bock |
| Buz Üretimi | 500kgs~1000kgs/24 saat buz küpü makinesi |
|---|---|
| Buz kutusu depolama | 480 kg buz küpü |
| Güç | 3680w |
| Buz tepsisi | 684 buz küpü tepsisi |
| Voltaj | 220V,380V |
| Ürün adı | 120 kg mermi buz küpü yapıcı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682 * 610 * 1050mm |
| Günlük üretim | 120 kg / 24 saat |
| buz saklama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76KGS |
| Uygulama | Reklam |
|---|---|
| Buz depolama kapasitesi | 250kg, 500kg, 600kg, 700kg, 800kg, 900kg, 1000kg, 2000kg |
| Boyut ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Voltaj | 220V/50Hz;220V/60Hz;110V/60Hz |
| Soğutma sistemi | fanlı soğutma/su soğutma |