| Ürün adı | 100 kg mermi şekli buz yapma makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682*610*1050mm |
| Günlük üretim | 100kgs / 24 saat |
| buz depolama | 55 kg |
| Net ağırlık | 72kg |
| Ürün boyutu | 682mm*610mm*1050mm |
|---|---|
| Günlük üretim | 100 kg / 24 saat |
| Buz Deposu | 55 kg |
| Net ağırlık | 72kg |
| Brüt ağırlık | 78 kg |
| Ürün adı | 25 kg/24 saat kurşun buz küpü üreticisi |
|---|---|
| Günlük üretim | 25kg/24 saat |
| buz depolama | 7 kg |
| Buz numarası/zamanı | 16 adet kurşun buz |
| soğutma yolu | Fan soğutma |
| Ürün adı | 26 kg/24 saat mermi buz küpü üreticisi |
|---|---|
| Günlük üretim | 26kg/24 saat |
| buz depolama | 7 kg |
| Brüt ağırlık | 31 kg |
| Kompresör | Sekop |
| Ürün adı | 120 kg mermi buz makinesi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682*610*1050mm |
| Günlük üretim | 120kgs / 24 saat |
| buz depolama | 55 kg |
| Net ağırlık | 76kg |
| Ürün adı | mermi buz küpü üreticisi |
|---|---|
| Ürün boyutu | 682*610*1050mm |
| Günlük üretim | 90kgs / 24 saat kurşun buz küpü üreticisi |
| buz depolama | 55 kg |
| Net ağırlık | 71kg |
| Buz şekli | kurşun |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Boyutlar | 548*611*823mm |
| Buz depolama kapasitesi | 13kgs |
| Günlük üretim | 50kg |
| Buz şekli | kurşun |
|---|---|
| Gerilim | 220V/110V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Güç | 2850W |
| Ağırlık | 260kg |
| Ürün adı | yaprak buz yapıcı |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1700 * 1200 maksimum * 1100mm |
| Buz haznesi boyutu | 1700 * 1650 * 2650mm |
| Günlük üretim | 2500 kg / 24 saat |
| buz saklama | 1500 kg |
| Soğutma Modu | Fan soğutma |
|---|---|
| Kapasite | 20 KG/24 SAAT |
| Depolama | 15Kg |
| Buz tepsisi | 4*9 |
| Kompresör | çin markası |