| Buz şekli | Küp/Zar |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz/3p |
| Boyut | 760*830*1900mm |
| Günlük kapasite | 900kgs/gün |
| Güç | 1.86KW |
| Ürün adı | 25 kg/24 saat kurşun buz küpü üreticisi |
|---|---|
| Günlük üretim | 25kg/24 saat |
| buz depolama | 7 kg |
| Buz numarası/zamanı | 16 adet kurşun buz |
| soğutma yolu | Fan soğutma |
| Ürün adı | 26 kg/24 saat mermi buz küpü üreticisi |
|---|---|
| Günlük üretim | 26kg/24 saat |
| buz depolama | 7 kg |
| Brüt ağırlık | 31 kg |
| Kompresör | Sekop |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50HZ/1P |
| Boyut | 4561930*1910 |
| Kapasite | 681kgs/gün |
| Güç | 2800W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz/3ph |
| Boyut | 1230*930*2040 |
| Buz depolama kapasitesi | 480kg |
| Güç | 3680W |
| Gerilim | 220V/380V |
|---|---|
| Boyut | 540*580*860mm |
| Güç | 2850W |
| Ağırlık | 260kg |
| Soğutucu | R22/404a |
| Buz şekli | kurşun |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
| Boyutlar | 548*611*823mm |
| Buz depolama kapasitesi | 13kgs |
| Günlük üretim | 50kg |
| Buz üretimi | 500kg / 24hours ticari buz küpü yapıcı |
|---|---|
| buz saklama | 250 kg |
| güç | 1860 W |
| Buz tepsisi | 399 buz küpü tepsisi |
| Soğutma yolu | Hava Soğutma, Su Soğutma |
| Ice Production Time | 24 Hours |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Ice Tray | 342 Ice Cubes Tray |
| Ice Production | 454kg/24hours |