| Buz üretimi | 135kg / 24hours Ticari Buz Küpü Makinesi |
|---|---|
| buz saklama | 150kg |
| Buz kafası boyutu | 560 * 600 * 570 mm |
| Buz haznesi boyutu | 560 * 830 * 1050 mm |
| güç | 750 W |
| Ice Size | 1 Inch |
|---|---|
| Refrigerant | R404a |
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Cooling System | Air Cooling Cube Ice Machine |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/50Hz veya 115V/60Hz |
| Boyut | 760*830*1900 |
| Kapasite | 454kgs/gün |
| Güç | 1860W |
| Certifications | ETL, NSF |
|---|---|
| Compressor Brand | Secop/Copeland/Tecumseh |
| Voltage | 220V |
| Ice Size | 1 Inch |
| Refrigerant | R404a |
| Soğutma Modu | Fan soğutma |
|---|---|
| Kapasite | 20 KG/24 SAAT |
| Depolama | 15Kg |
| Buz tepsisi | 4*9 |
| Kompresör | çin markası |
| Buz şekli | kurşun |
|---|---|
| Gerilim | 220V/110V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Güç | 2850W |
| Ağırlık | 260kg |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220v/1n/50Hz |
| Boyut | 660*680*980mm |
| Kapasite | 90kg |
| Güç | 0.618kW |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220v/1n/50Hz |
| Boyut | 660*680*980mm |
| Kapasite | 90kg |
| Güç | 0.618kW |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyut | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |
| Buz şekli | Küp |
|---|---|
| Gerilim | 220V/380V |
| Boyutlar | 1250*840*1980mm |
| Kapasite | 40-880kg |
| Güç | 2850W |