| Ürün adı | Yaprak Buz Makineleri |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 1700 * 1200 * 1200 mm |
| Buz haznesi boyutu | 1700 * 1650 * 2650mm |
| Günlük üretim | 3000 kg / 24 saat |
| buz saklama | 1500 kg |
| Ürün adı | yaprak buz makinesi 5 ton |
|---|---|
| Buz kafası boyutu | 2000 * 1650 * 1360mm |
| Günlük üretim | 5000 kg / 24 saat |
| soğutma modu | Hava Soğutmalı / Su Soğutmalı |
| Kompresör | Copeland / Bitzer / Bock |
| Gerilim | 220V/50 ~ 60Hz; 110V/50 ~ 60Hz |
|---|---|
| Boyut | 682*610*1050MM |
| Buz depolama kapasitesi | 55kg |
| Günlük üretim | 150kg |
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Uygulama | Reklam |
|---|---|
| Buz depolama kapasitesi | 250kg, 500kg, 600kg, 700kg, 800kg, 900kg, 1000kg, 2000kg |
| Boyut ((L*W*H) | 760*830*1900mm |
| Voltaj | 220V/50Hz;220V/60Hz;110V/60Hz |
| Soğutma sistemi | fanlı soğutma/su soğutma |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 208 litre |
| Güç | 190W |
| Ürün boyutu | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Güç | 800W |
| Kompresör | Seçop(Embraco) |