| Ürün boyutu | 1000 * 700 * 2023mm |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Ses | 800L Convienience Mağaza Teşhir Dolabı |
| güç | 400W |
| Ürün adı | 2 cam kanatlı kapı |
|---|---|
| boyut | 1200 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | 3 cam kanatlı kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | buzdolabına ulaşmak 3 kapı |
|---|---|
| boyut | 1800 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;110V/60Hz 220V / 60Hz; 110V / 60Hz |
| Ürün adı | ticari cam kapı buzdolabı |
|---|---|
| boyut | 2500 * 700 * 2100 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Sıcaklık | 2 ~ + 10 ℃ |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Kompresör | Copeland |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz;380V/50Hz 220V / 60Hz; 380V / 50Hz |
| Kapı | Bir taraf için 4 adet, toplam 8 adet |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Ürün boyutu | 2400 * 800 * 800 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 550L |
| güç | 600W |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |