| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 280L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1860*700*2130mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma Sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 600L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | 2 cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +10°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 1000L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 600*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 300L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün Adı | dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1200*600*1980 mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market ekran soğutucusu |
| Hacim | 450L cam kapılı buzdolabı |
| Ürün adı | üç cam kapılı vitrinli soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1880*720*2000mm |
| Sıcaklık | 2~ 10°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 1600 litre |
| Ürün adı | 3 cam kapı vitrin buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1710*720*2063mm |
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8°C |
| Soğutma sistemi | fan soğutma |
| Ses | 208 litre |
| Güç | 190W |
| Ürün adı | Sing Kapı Arka Bar Soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 900*535*830mm |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 208L |
| Güç | 190W |