| Ürün adı | tek cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 585*605*1980mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 360L |
| Ürün adı | 3 cam kapılı vitrin buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1710*720*2063mm |
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1500L |
| Ürün adı | üç cam kapı ekranlı soğutucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1880*720*2000mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1600L |
| Ürün adı | çift taraflı cam kapı ekran buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | 5 cam kapı ekran soğutucusu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 3100*700*2130mm |
| Sıcaklık | 2~ 10℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 2500L |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 208L |
| Güç | 190W |
| Ürün boyutu | 900*520*835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | +2~ +8℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| Ses | 208L |
| Güç | 190W |
| Başvuru | Bakkal/Barlar |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1350*535*830mm |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(opsiyonel) |
| Güç (W) | 220V |
| Ses | 330L |
| Başvuru | Restoranlar, Kafeler, Barlar, hatta ev. |
|---|---|
| Boyutlar (U*G*Y) (mm) | 900*535*830mm |
| Kompresör | marka kompresör (isteğe bağlı) |
| Soğutucu | R134A |
| Gerilim (V) | 220V/50-60HZ,110V/60Hz(opsiyonel) |
| Ürün adı | 2 cam kapılı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 700 * 2130mm |
| Sıcaklık | + 2 ~ + 10 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan Soğutma market teşhir soğutucusu |
| Ses | 1000L cam kapılı buzdolabı |