| Ürün adı | salata teşhir dolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Soğutma türü | Fan soğutma |
| Malzeme | 201/304 Paslanmaz Çelik |
| Satış sonrası servis | 1 yıl |
| Ürün Adı | Salata tezgahı |
|---|---|
| Sıcaklık | -5 ~ +5 °C |
| Hacim | 300L |
| Güç | 320W |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Ürün Adı | Tezgah Altı Masa |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1500*600/700/760/800*800mm |
| Sıcaklık | +2 ~ +8 ℃ / -12 ~ -18 ℃ |
| Soğutma Tipi | Doğrudan soğutma / fan soğutma |
| Kompresör | GMCC / Embraco / Secop |
| Ürün boyutu | 1350 * 530 * 835 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Ürün boyutu | 900 * 870 * 520 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 218L |
| güç | 190W |
| Ürün Adı | tezgah altı soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | Tezgah Altı Soğutucu için +2 ~ +8 ℃ |
| Hacim | 250 litre |
| Güç | 400W |
| Soğutma Tipi | Fan soğutma |