| Ürün boyutu | 1500 x 650 * 1200MM |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 860W fırın teşhir dolabı |
| Kompresör | Secop (Embraco) / Donper |
| Ürün Adı | tezgah altı buzdolabı |
|---|---|
| Ürün Boyutu | 1500*600*800+50 mm |
| Sıcaklık | 0 ~ 5℃ |
| Soğutma Tipi | Havalandırmalı / fan soğutmalı |
| Kompresör | GMCC / Embraco / Secop |
| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün boyutu | 1350 * 520 * 835mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 330L |
| güç | 250W |
| Sıcaklık | -16 ~ -20 ℃ veya çift sıcaklık |
|---|---|
| soğutma modu | Fan soğutma |
| Kompresör | Secop |
| soğutucu | R404a |
| Uygulama | pastanede donmuş hamur için |
| Sıcaklık | 2 ~ 8 / -16 ~ -20 ℃ |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| soğutma modu | Fan soğutma |
| fırın tepsisi | 28 ADET |
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Salata Bar Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 200L |
| güç | 200w |
| Soğutma türü | fan soğutma / doğrudan soğutma |
| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün boyutu | 600 * 870 * 520mm |
|---|---|
| Sıcaklık | + 2 ~ + 8 ℃ |
| Soğutma sistemi | Doğrudan Fan Soğutma |
| Ses | 138L bar buzdolabı |
| güç | 160W bar buzdolabı |
| Ürün adı | Deli Teşhir Dolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 8 ℃ ticari buzdolabı dondurucu |
| Ses | 150L |
| Soğutma türü | fan soğutmalı ticari buzdolabı dondurucu |
| Comprssor | PANASONIC |