| Ürün adı | 6 kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 760/800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 800w |
| Ses | 1600L |
| Ürün adı | 6 kapılı dik buzdolabı |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 760/800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 650W |
| Ses | 1600L ticari paslanmaz çelik buzdolabı dondurucu |
| Ürün adı | 3 kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1800 * 760/800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 800w |
| Ses | 1600L |
| Ürün adı | 2 kapılı dik dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 450W |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | 2 kapılı mutfak buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 300W |
| Ses | 1000L |
| Voltaj | 220V/50Hz; 220V / 50Hz; 220V/60Hz; 220V / 60Hz; 110V/60Hz 110V |
| Ürün adı | 4 kapılı Çift sıcaklık kabini |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | 2 ~ 10 / -12 ~ -18 |
| güç | 550W |
| Ses | 1000L Ticari Paslanmaz Çelik Buzdolabı Dondurucu |
| Ürün adı | Ticari Paslanmaz Çelik Buzdolabı Dondurucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 1200 * 800 * 2000 mm |
| Sıcaklık | -12 ~ -18 ℃ |
| güç | 450W |
| Ses | 1000L |
| Ürün adı | tek kapılı dik buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 250W |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | mutfakta saklama ve taze yiyecek |
| Ürün adı | 2 kapılı dik soğutucu |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| güç | 210W |
| Ses | 500L |
| Soğutma yolu | Hava soğutma |
| Ürün boyutu | 870 * 850 * 1750 mm |
|---|---|
| Sıcaklık | -25 ~ -40 ℃ |
| Soğutma sistemi | Fan soğutma |
| güç | 2400w mutfak buzdolapları için |
| Kompresör | Tecumseh mutfak buzdolapları için |