| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Multideck Dikey Merchandiser |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | Özelleştirilmiş |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Süpermarket Soğutma Ekipmanları Açık Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 2250L |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 5000 * 980 * 2100mm |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |
| Ürün adı | Meyve ve İçecek İçin Ticari Buzdolabı |
|---|---|
| Sıcaklık | 2 ~ 10 ℃ |
| Ses | 1059L süpermarket soğutma ekipmanları |
| Comprssor | Copeland |
| Ürün boyutu | 2000 * 1000 * 2100 mm |